משוב מלקוחותינו

הי יזהר
ראשית הרשה לי להודות לך בשמי ובשם כלל עובדי החברה! המשובים היו מעולים ובהתחשב, שזוהי לרובם התנסות ראשונה בפעילות מעין זו, הרי שזוהי הצלחה כבירה אני מודה שהיו לי חששות , שהחבריה העליזה כפי שאתה קורא לה , לא ממש תזרום ותשתף פעולה, לשמחתי התבדיתי וכולם , ללא יוצא מהכלל השתתפו ,נהנו ומקווה שגם למדו..
קיבלתי מסרונים וטלפונים לאורך כל הסוף שבוע שמודים על הפעילות ושנהנינו עד למאוד.. אין לי ספק שההתנהלות המקצועית שלכם והאוירה שהשריתם שהיתה רגועה ללא עודף לחץ תרמו רבות להצלחתה של הפעילות!! מחכה להמשך פגישתינו וניתוח הפעילות עם המנהלים בשבוע הבא. אתה מוזמן להכניס המלצתי ושמי לאתר החברה שלכם .
דגנית ציזין גנשר
מנהלת משאבי אנוש
טרוג'נס בע"מ

ליזהר ולצוות קשרים,
בסיומה של פעילות Outdoor Training להנהלות המגזרים של נס ישראל, אנו רוצים להודות על הצלחת הפעילות אשר חלק משמעותי מהצלחתה הוא בזכותכם.
תודה על ההשקעה, החשיבה והתכנון היסודי טרום ה Outdoor- שהביאו להתאמת הפעילויות והתרגילים לצרכנו.
תודה על הליווי וההנחיה המושבחים. על הארגון, התפעול והלוגיסטיקה שתקתקו כמו שעון.
תודה למנחים אודי, איתי ואבנר על ליווי הפעילות והנחייתה ועל כך שהביאו עימם מעבר להנחיה יכולות ניתוח ואבחון ורוח חיובית.
תודה לעוז שליווה וסייע בפעילות ב"אורחאן רמות".
תודה מיוחדת לך יזהר, על הובלת הצוות של קשרים, על האכפתיות לאורך הדרך ועל שעמדת לרשותנו בכל בקשה ושאלה.
כל אלו יחד הביאו להשגת המטרות שהצבנו לעצמנו לפעילות זו ולהצלחתה אף מעבר לציפיות שלנו.
מודים לכם,
You made it happen
א.ק. וק.ב.
נשיא וסמנכ"ל משאבי אנוש
נס ישראל

במסגרת תכנית פיתוח מנהלים לקבוצת מנהלים בחברת AVT תוכנן יום training Outdoor שמטרתו הייתה ללמוד בצורה חוויתית אודות מיומנויות והתנהגויות אישיות וקבוצתיות של המשתתפים.
למרות שמזג האויר לא עמד לצידנו ואת מרבית הפעילויות העברנו באולם סגור לא השפיעה עובדה זאת על עוצמת החוויה והלמידה.
מעבר להנאה שביום זה (שהיה לנו ברור כי היא חלק בלתי נפרד מהיום) הרי המטרה שלשמה בחרנו לשלב יום שכזה בתכנית הייתה למידה. ואכן הייתה למידה, האסימונים ירדו אט אט והתובנות, כיצד ניתן להגיע למטרה תוך שימוש בקבוצה כמכונה משומנת או כיצד להפעיל פרטים בקבוצה - היו גם היו.
שלב עיבוד הפעילות אשר איפשר לקבוצה להתכנס ולחשוב היה משמעותי ביותר. יזהר הצליח לנווט את הקבוצה, לשקף ולתת משוב, לשאול את השאלות הנכונות ולתת המון חומר למחשבה לכל אחד המשתתפים.
אין ספק כי כל אחד מהמשתתפים "הרוויח" דבר מה מיום פעילות זה וכן הארגון כולו - מבחינתנו המטרה הושגה.
בברכה,
א. ד.
מנהלת משאבי אנוש
AVT

יזהר וחברת קשרים שלום,
בשם MIS Testing Section, Comverse, ברצוני להודות לכם על יום הגיבוש המוצלח והפורה שאורגן על ידכם ביום 27 בינואר 2008. משחק המשימות היה מהנה, מאתגר, מגבש ומלמד. המדריכים היו מקצועיים ונעימים והשרו אווירה טובה. הארגון הכולל של היום היה איכותי, עם חשיבה על הפרטים, וגרם לכך שהיום נוצל במלואו והשיג את מטרותיו- ועל כך תודתנו.
בברכה, ט. ו.
MIS Testing Section Comverse

הי יזהר,
רציתי שתדע שהיו פידבקים מצוינים מהסדנה במקסימה. גם בסיכום היום אנשים דיווחו על חוויה משמעותית ומהנה וכמו כן בארגון עצמו התפשטו ההדים החיוביים על הסדנה . מחזור ב' כבר מחכה...
שיהיה יום נפלא
נ.
חברת הייעוץ
אופטימום

הי יזהר (ואיתי),
אני חייבת לחזור ולהודות ולהגיד שהיה פשוט נפלא, ערכי ובעיקר מקצועי.
תודה ד. 'מקסימה'

הי יזהר,
גם למחרת הזכירו את הפעילות שלכם. תמסור לאבנר כל הכבוד.
תודה, ר. (יועץ ארגוני)

יזהר שלומות,
כפי שאמרתי לך בעל-פה בסיום הפעילות: הסדנה הייתה פשוט מדהימה, ועלתה על כל ציפייה שהייתה לנו. הגענו עם ציפיות גבוהות, עקב המלצות בלתי רגילות שקיבלנו משתי יועצות שעובדות עם הארגון: ר. ד. (שעשתה את החיבור), וגלי ב. ש, (שמכירה את עבודתך מספר שנים). החוויה שחווינו במהלך הסדנה הייתה חשובה ומפרה ביותר. הצוות שלנו הינו צוות חזק, שיודע לעבוד יחד, ומכיר לאורך שנים. לא קל להנחות פעילות איתנו. האישיות שלך והמיומנויות וצורת העבודה שלך, תרמו באופן ישיר להצלחת הפעילות. הסדנה פתחה בפני הקבוצה בכלל וכל אחד מפרטיה נושאים שלמים שעליהם ניתן להתאמן כדי להצליח יותר, והעלתה את המוטיבציה לעסוק בנושאים אלה.
אשמח להמליץ עליך לכל ארגון, ואף להמשיך ולהיעזר בשירותיך בהמשך.
א. ס.
משנה למנכ"ל
ארגון בטרם לבטיחות ילדים

יזהר שלום,
מבקש להודות לך ולאיתי על יום סדנה מעניין, מרתק, מלמד ובעיקר מהנה ושובר שגרה שזכינו לחוות בהנחיתכם ובהדרכתכם.
בברכה ובהצלחה לכם בהמשך,
ב.
מנהל קורס הסמכה
חטיבת הדרכה
משרד החוץ

יזהר,
היה מצוין. איתי היה נהדר. נהנינו מהתכנים ומהפינוק. תודה על הכול.
בברכה,
ג. (בנק איגוד)

From our perspective and the feedbacks we got from the participants, the activities contributed to the integration of the team and supported the process of setting strategies and more It was very fruitful and enjoyable – thank you again
Regards
G. N. Numonyx

לכבוד:
גברת מירב קסטל- 'שטראוס' ומר יזהר ארד -'קשרים' למידה התנסותית
הנדון : פרוייקט תרומה לקהילה ע"י עובדי חברת שטראוס
אנו מודים לכבודכם ולכל המנהלים והאחראים אשר יזמו , תרמו ,והתנדבו בפרויקט תרומה למען הקהילה במועדוניות האינטנסיביות לילדים ובמרכז היום לקשיש בנצרת .
הערכתנו והוקרתינו לעשייה שנעשתה במסגרות הנ"ל לתרומות הנדיבה אשר שמחה את לבבות הילדים והעובדים כאחד .
אנו מאחלים לכם עבודה פורייה ומוצלחת , אנו מקווים להמשך שיתוף הפעולה .
יישר כוח
בכבוד רב,
פ. א.
מנהלת האגף

Hi All,
It was great event! I loved the team spirit and chance I got to know each one of the lead team better. I'm sure it will improve the "real work" interaction between us.
Thanks to the organizers,
Qualcomm

היי יזהר,
לגבי הפעילות, וכיצד היא השתלבה בסדנת ההנהלה כולה – הרבה מקרב חברי הקבוצה ציינו את היום השני (יום הפעילות איתך) כנקודת המפנה והתרומה המשמעותית הן לגיבוש הצוות והן לתחושת המסוגלות של הצוות שהוא יוכל לעמוד במשימה ולהצעיד את הארגון הלאה. משוב נוסף שעלה חזק מאוד בניתוח שאחרי, היה היכולת שלך להיות איתנו מהמקום המאפשר, המכיל, המתפעל ועל כך, על יכולת הניווט וההתאמה שלך, והרגישות שלך אלינו ולצרכינו – תודה רבה לך.

מנהלת אגף קהילה
ארגון בטרם לבטיחות ילדים

גילת/זאב
ביום שישי האחרון התחלנו סדנאות שטח לנהגים(קבוצה 1 של 50 נהגים): השתתפתי בהמון סדנאות כאלה, אך אין ספק כי זו אחת הטובות שבהן: פעילויות מדהימות, גיבוש , הנהגים פשוט נהנו, גם "הסקפטיים" ו"הקנטרנים" שבין הנהגים לא רצו ללכת הביתה.
אין ספק כי הקפידו על כל הפרטים הקטנים והכי חשוב המסר עבר. לשמוע נהגים וותיקים וחדשים מסכמים בשיחת סיכום ומדברים על איכות, בטיחות, שרות, על לחשוב ולהבין מה הלקוח רוצה וזה לא עניין של מה בכך. אין ספק שמה שמבדיל בין עובדי ההפצה של אסם לבין שאר החברות זה העובדים המדהימים שלנו וסדנאות כאלו רק משמרות ומשפרות. אני מבקש להעביר את המסר של המכתב להנהלה הבכירה
בברכה,
ק. ר.
אסם - שוהם, שרשרת אספקה

למידה שהיא חוויה